Forum       Kontakt       Księga gości       Mapa strony

28 września 2010

Wniosek o udostępnienie informacji publicznej – wyników badań potoków pasażerskich i struktury biletów w pociągach spółki „Koleje Mazowieckie – KM” Sp. z o.o.

Pan Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego

Na podstawie art. 2 ust. 1 ustawy o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001 r. (Dz. U. Nr 112, poz. 1198 ze zm.) zwracamy się z wnioskiem o udostępnienie wyników badań potoków pasażerskich i struktury biletów w pociągach spółki „Koleje Mazowieckie – KM” Sp. z o.o. oraz proponowanego rozkładu jazdy edycja 2010/2011, wykonanych przez Stowarzyszenie „Zielone Mazowsze”.

Prosimy o udostępnienie informacji publicznej (w formie elektronicznej) poprzez przesłanie na adres korespondencyjny lub, po uprzednim uzgodnieniu, zobowiązujemy się do osobistego odbioru w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Oczekujemy na odpowiedź, zgodnie z art. 13 ustawy o dostępie do informacji publicznej. Prosimy również o odpowiedź wyłącznie drogą elektroniczną, zgodnie z art. 391 §1 KPA. Przypominamy, iż od 17 czerwca br. taka prośba jest dla Państwa prawnie wiążąca. W razie potrzeby otrzymania potwierdzenia odbioru, prosimy o zaznaczenie tego w wiadomości elektronicznej.

Odpowiedź

Kategoria: Kolej, Mazowsze, Wnioski i uwagi — Tagi: