Nowy układ strony internetowej siskom.waw.pl

Z dniem 2 października 2010 wprowadziliśmy nowy układ strony internetowej.

Ilość materiałów jakie do tej pory zdołaliśmy wyciągnąć z różnych urzędów lub znaleźć w internecie, a zwłaszcza ich różnorodność tematyczna sprawiły, że nie byliśmy w stanie w sposób jasny i klarowny zamieszczać ich na naszej stronie internetowej, by był możliwy szybki dostęp do nich bez potrzeby żmudnego przeszukiwania naszej witryny.

W nowym układzie menu postanowiliśmy wydzielić nowy dział nazwany umownie "Planistyka". W dziale tym będziemy zamieszczać wszelkie materiały dotyczące planowania przestrzennego, strategii i studiów komunikacyjnych. Dział "Planistyka" został podzielony na część dotyczącą Polski, Mazowsza, Aglomeracji warszawskiej i Warszawy. Części dotyczące Warszawy i warszawskiej aglomeracji zostały dalej podzielone w taki sposób, by bezpośrednio z menu głównego można było odnaleźć odpowiednie opracowanie.

Został też wydzielony dział kolejowy, gdyż coraz więcej przybywa nam materiałów dotyczących planów rozwoju komunikacji kolejowej.

Dostęp do podstrony z informacjami prasowymi jest możliwy z podmenu Aktualności, a także ze strony głównej, gdzie od tej pory będą się pojawiać też informacje z kanałów komunikacyjnych RSS Gazety Wyborczej i Życia Warszawy.

Zrezygnowaliśmy z działu dotyczącego Euro 2012, gdyż praktycznie niewiele inwestycji zaplanowanych w okresie hurraoptymizmu z pierwszej połowy 2007 roku uda się zrealizować przed mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Wszelkie materiały i prezentacje tworzone przed ponad trzema laty straciły już dawno swoją aktualność i obecnie moglibyśmy na podstronie dotyczącej Euro 2012 odliczać tylko czas do imprezy oraz zamieszczać nieliczne prezentacje analizujące dlaczego wielu inwestycji nie uda się przeprowadzić.

Mamy nadzieję, że nowy układ menu ułatwi Państwu nawigację po naszej stronie

Jednocześnie rozpoczęliśmy już planowanie całkiem nowej strony internetowej, która powinna zostać wykonana w przeciągu roku.