Statut       Zarzad       Kontakt       Mapa strony


Skład Zarządu Statut SISKOM Dołącz do nas Numer konta

Dołącz do nas

Deklaracja członkowska


Każdy z nas w ciągu dnia przemieszcza się po Warszawie korzystając z zakorkowanych i dziurawych ulic lub zatłoczonych pojazdów komunikacji publicznej, których czasy świetności niejednokrotnie minęły kilka kadencji samorządowych temu. Każdy z nas mieszka i pracuje lub uczy się w warszawskiej aglomeracji, tu płaci podatki, płaci za spalane paliwo lub spędza czas w zatłoczonych środkach komunikacji publicznej. Każdy z nas ma prawo domagać się od władz rządzących miastem, by dbały o rozwój infrastruktury komunikacyjnej i czyniły to z poszanowaniem prawa oraz środowiska naturalnego, a także konsultowały projekty ze społeczeństwem.
Masz dość wszechobecnego marazmu warszawskich inwestycji komunikacyjnych? Irytuje Cię fakt, że w naszym mieście niczego nie można zrobić dobrze i na czas? Myślisz pozytywnie i jesteś na TAK?

Jeżeli:
  • jesteś osobą pełnoletnią,
  • jesteś obywatelem polskim,
  • masz wykształcenie co najmniej średnie,
  • wyrokiem sądowym nie pozbawiono Cię praw publicznych,
  • popierasz idee działalności SISKOM,
przyłącz się do nas!

Oczekujemy osób aktywnych, które chcą zrobić coś dobrego dla Warszawy i jej okolic. Osób, które szukają sposobu, a nie powodu (*).
Nie mają znaczenia płeć, poglądy religijne i polityczne. Liczy się zaangażowanie i chęć dokonania czegoś pozytywnego. Nie musisz też mieć wykształcenia w specjalizacji drogownictwo, kolejnictwo lub transport (aczkolwiek liczymy, że osoby posiadające wyższe wykształcenie w tych specjalnościach będą chciały współtworzyć sekcję naukową).

Przystępując do SISKOM - Stowarzyszenia Integracji Stołecznej Komunikacji możesz mieć większe możliwości wpływania na to jak rozwija się infrastruktura komunikacyjna w Warszawie.
Ściągnij deklarację członkowską, wypełnij i odeślij na adres siskom@siskom.waw.pl. Zaprosimy Cię na spotkanie, poznamy się, porozmawiamy, wymienimy pomysłami i razem zrobimy coś pozytywnego dla rozwoju naszego miasta i aglomeracji.

Czekamy właśnie na Ciebie


(*) Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu. (Grzegorz Turniak, BNI Polska)


>